تائید
فروش مسکونیآپارتمان91 متر/مرکز فردیس/شیک

91 متر/مرکز فردیس/شیک

2 سال پیش در فردیس

متراژ
91
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬263٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
مناسب خانواده های لوکس نشین
با قیمت ایده آل

▪️ 91 متر فول امکانات واقع در فلکه دوم

زمان بازدید فقط با هماهنگی

⭕️ همین الان بعد از خوندن این آگهی بامن تماس بگیرید، شاید تا 24 ساعت آینده این فایل فروخته شده باشه

مشاور شما : بختیاری
آدرس دفتر : فلکه دوم، خیابان به افرین (16 شرقی جدید) رو به روی درمانگاه، املاک 30