تائید

91 متری محله 8

2 سال پیش در قم

متراژ
91
ساخت
1398
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬758٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
5
✅️ به نام یگانه مالک هستی

✅️ با سلام

⚜️ واحد 91 متری / طبقه اول
⚜️ محدود محله 8 / محله نو ساز
⚜️ قابلیت رهن تا 300 تومن که مبلغ فوق کسر میشود

✴️ کارشناس فروش منطقه : رسولی

✴️ آدرس دفتر : استقلال 2 جنب مسجد املاک مهربان

____________________________________________

✅️موارد مشابه موجود است

◀️ 90 متری موتلفه 2 ، طبقه 5 از 6 ، قیمت 1850

◀️ 90 متری هزار 9 ، تخلیه ، قیمت 1850

◀️ 78 متری آقامحمدی طبقه3 بدون آسانسور قیمت 1600