تائید
فروش مسکونیآپارتمان91متر آپارتمان فرعی زوج

91متر آپارتمان فرعی زوج

2 سال پیش در تهران

متراژ
91
ساخت
1392
قیمت کل
15٬925٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
175٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
مشاورین املاک اخوان