تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاری91متر اداری/مناسب سالن زیبایی/میثم

91متر اداری/مناسب سالن زیبایی/میثم

1 سال پیش در کرمان

متراژ
91
ساخت
1403
اتاق
2
قیمت کل
4٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬549٬000 تومان
با درود و ارادت
✅ملک دو خواب بازسازی شده فول
✅مناسب برای دفتر کار و سالن زیبایی
✅منطقه شلوغ و پر رفت و آمد

‎✨شهر زیر پای شماست...✨
جهت اطلاعات بیشتر با افتخار پاسخگوی تماس شما عزیزان هستیم
⚜️دپارتمان املاک هفت خوان⚜️
آدرس دفتر : خیابان بهمنیار حدفاصل کوچه 30و32
کارشناس و همراه شما: آقای خالقی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان هفت خوان

✨شهر زیر پای شماست✨ خیابان بهمنیار حدفاصل کوچه 30و32