تائید
فروش مسکونیآپارتمان91متر/ پر نور / ساختمان رویال پارک

91متر/ پر نور / ساختمان رویال پارک

1 سال پیش در قم

متراژ
91
ساخت
1403
قیمت کل
3٬370٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬032٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
سلام و ارادت

⚜️ 91 متر / 2 خواب
⚜️ سرمایش و گرمایش : داکت اسپیلت
⚜️ کابینت نئو کلاسیک
⚜️ شیر آلات طلایی دو حالته
⚜️ واحد رو به بر خیابان
⚜️ سالن مربع / 2 خواب نور
⚜️ دو خواب دارای کمد دیواری سر تا سر
⚜️ چهار واحدی لابی جدا / دو واحدی
⚜️ متریال و تجهیزات بروز و درجه 1

×××----------×××----------×××----------×××----------×××
✨ سایت املاک دانا / انسجام نبش ک 8
✨ مشاور املاک / آقای بدری