تائید
فروش مسکونیآپارتمان91متر / پونک / پرده خور / ویو ابدی بدون مشرف

91متر / پونک / پرده خور / ویو ابدی بدون مشرف

1 سال پیش در تهران

متراژ
91
ساخت
1391
قیمت کل
10٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
117٬032٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
●____فروش واحد شخصی بدون مشابه____●

▪︎__________طبقه چهارم رو به آفتاب________▪︎

◇91متر نقشه 110 متر•
◇خوش نقشه •
◇بدون هیچ خرجی•
◇طبقه چهارم•
◇نگهبانی و سرایداری•
◇ویو ابدی رو به آفتاب•
◇بدون مشابه در پونک•
◇بدون مشرف•
◇2خواب بزرگ استاندارد•
◇بازدید آزاد تا زمانی که موجود باشه•

.
مشاور شما یاشار
***********