تائید
فروش مسکونیآپارتمان92 متر 2 خوابه سالن نورگیر شخصی ساز

92 متر 2 خوابه سالن نورگیر شخصی ساز

10 ماه پیش در شهرک وحدت

متراژ
92
ساخت
1396
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬782٬000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✔️مشاورین املاک سامیار✔️
ادرس دفتر : شهرک وحدت/30متری نگارستان/نبش 15 غربی/روبروی نانوایی سنگکی/املاک سامیار

❗خرید،فروش،رهن و اجاره،ویلا،آپارتمان،سوله،زمین❗

ملک فوق العاده لاکچری و خوش ساخت میباشد

قابلیت رهن تا مبلغ 500 میلیون

✅بازدید و هماهنگی با یک تماس✅

❕قوی ترین و کامل ترین فایلینگ در منطقه❕

✨عقد قرارداد با وکلای دادگستری و کارشناس حقوقی✨
☑️خرید و فروش ملک برای شما در کمترین زمان و بهترین قیمت☑️
⭕فایل های مشابه موجود هست ، اماده ارائه بهترین و کامل ترین فایل ها متناسب با بودجه شما عزیزان⭕

مشاور و ارادتمند شما منیری