تائید
فروش مسکونیآپارتمان92 متر شریعتی / بهارشیراز خارج طرح

92 متر شریعتی / بهارشیراز خارج طرح

1 سال پیش در تهران

متراژ
92
ساخت
1402
قیمت کل
10٬396٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
113٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
واحد 92 متر 2 خواب

فرعی دنج و مشجر

ساختمان شخصی ساز با بهترین متریال

ساختمان با مدیریت عالی و بسیار ارام

✅4 طبقه تک واحدی / بهترین طبقه ، طبقه 4

♦️پارکینگ ( با قابلیت پارک کردن 2 ماشین)
♦️انباری
♦️اسانسور
♦️تراس کاربردی با قابلیت چیدمان

کابینت و کمد های جا دار و بزرگ

دسترسی اسان به مراکز خرید و خیابان های اصلی و وسایل نقلیه عمومی

واحد رو به افتاب / نورگیر عالی

زیر قیمت منطقه

مشاور شما : امیرسعیدی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3