تائید
فروش مسکونیآپارتمان92 متری/قلب معلم/2خواب

92 متری/قلب معلم/2خواب

2 سال پیش در رشت

متراژ
92
ساخت
1396
قیمت کل
2٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬260٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
#کد_فایل_191
متراژ بنا 92
تعداد اتاق 2
طبقه 4
کل طبقات ساختمان 5
تعداد واحد در طبقه 2
تعداد کل واحدها 10
سال ساخت 1396

نمای ساختمان : سنگ
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : اسپلیت,پکیج و رادیاتور
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : ام دی اف,اپن,هود,گاز رومیزی
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی,فرنگی
سقف و دیوار : کاغذ دیواری,گچ بری
سایر امکانات : بالکن,کمد دیواری,انباری,درب ریموت دار
وضعیت سکونت : تخلیه
نوع و تعداد پارکینگ : تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : قولنامه ای
امتیازات : آب,برق,گاز

املاک بکر
کارشناس : خانم فتحعلی زاده
آدرس دفتر : رشت،بلوارگیلان،خیابان 179،برج تندیس