تائید
فروش مسکونیآپارتمان92متر 2خواب شیک

92متر 2خواب شیک

1 سال پیش در تهران

متراژ
92
ساخت
1391
قیمت کل
11٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
128٬260٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
▪️▪️▪️املاک بزرگ ماکان▪️▪️▪️
▪️▪️بزرگ ترین املاک منطقه ▪️▪️
▪️دفتر:ضلع جنوب شرقی میدان هروی▪️

▪️92متر 2خواب خوش نقشه
▪️خوابهای استاندارد 1خواب مستر
▪️کمددیواری فراوان
▪️غرق در نور
▪️تراس بزرگ
▪️بن بست دنج و مشجر

▪️جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
▪️کارشناس شما در امور ملکی
▪️حسن زاده