تائید
فروش مسکونیآپارتمان92متر جنوبی روبه نما/پارسائیان پرند

92متر جنوبی روبه نما/پارسائیان پرند

1 سال پیش در مشهد

متراژ
92
ساخت
1398
قیمت کل
3٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬608٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⬅️پر رونق ترین منطقه برای سرمایه گذاری
⬅️سند تک برگ رسمی با قابلیت دریافت وام زوجین تا 800میلیون تومان
-------------------------------
✴️با حداقل نقدینگی صاحب آپارتمان شوید

✡️92مترخوش نقشه بدون پرتی دیزاین مدرن

✡️ سند تک برگ رسمی با قابلیت استعلام لحظه ای

✡️ پارکینگ اختصاصی و انباری سندی آسانسور دار

✡️ مشاعات مرتب و تمیز با نمای تراورتن

✡️ فول دیزاین شده غرق در زیبایی ، سالن مربع

✡️ کولر گازی ، پکیج رادیات ، کابینت های گلاس ترک

✅برای دریافت فایل های زیر قیمت تماس بگیرید✅