ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
92متر دو خواب فول سند تک برگ بدون مشابه
92متر دو خواب فول سند تک برگ بدون مشابه
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
92
ساخت
1398
قیمت کل
10٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
113٬586٬000 تومان
طبقه
4
❌️بدون مشابه قیمتی و نقشه ای❌️
⭕️زیر قیمت ترین واحد منطقه⭕️
✖️92متر دوخواب مستر
✖️کم سن کم واحد
✖️مالک فروشنده 100درصد
✖️سند تک برگ شخصی
مشاور تخصصی و قدیمی منطقه. امین
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت