ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
92متری خوش نقشه
92متری خوش نقشه
2 سال پیش در قم
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
92
ساخت
1394
قیمت کل
1٬880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬434٬000 تومان
طبقه
4
به نام آنکه انسان را آفرید
ودرود برشما
مجتمع باموقعیت عالی وسازه بتنی ضد زلزله
بلوک عالی ومشاعات تمیز
نما آجر
واحد خوش نقشه خوش نور خوش چیدمان
فول امکانات وبازسازی شده بدون هزینه اشپزخانه بزرگ با کابینت خور فروان
اتاق نورگیر وبزرگ وتخت خور
روبه آفتاب وغرق نور
متریالی عالی وبرند
قابلیت رهن 250میلیون
هیچ وقت برای سرمایه گذاری دیر نیست پس باما تماس بگیرید
واحدهای مشابه ومتفاوت برای بازدید شمااماده است
خانم حسینی هستم مشاور شمابا فایلینگ قوی در پردیسان استقلال 2جنب مسجد املاک مهربان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت