تائید
فروش مسکونیآپارتمان92متری فرهنگیان شمال

92متری فرهنگیان شمال

1 سال پیش در پرند

متراژ
92
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬820٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬782٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
92متر مفید
سند 5برگ
پارکینگ مسقف+آسانسور+بالکن
گیت نگهبانی
امنیت فوق العاده
دسترسی به مراکز و مدرسه مناسب
واحد فول فول قابل رهن تا 250م
بازدید با هماهنگی
همه چی شسته رفته موجود