تائید
فروش مسکونیآپارتمان93متر دوخواب فول امکانات سندتک برگ

93متر دوخواب فول امکانات سندتک برگ

1 سال پیش در قدس

متراژ
93
ساخت
1395
قیمت کل
4٬371٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
( Ghasemian Real Estate Office )

️آدرس : شهرک الهیه ، بلوار باکری ، نبش کوچه پدر
____________________________________________________
⚜️فایل اختصاصی دفتر فروش قاسمیان

✍️معرفی فایل

⚜️86متر \ طبقه 3 \ دو خواب \ سند دار

⚜️هر دوخواب نورگیر و دارای کمد دیواری

⚜️پارکینگ سندی \ آسانسور 6 نفره \ تراس و انباری

⚜️درب ضد سرقت \ پنجره های دو جداره \ آیفون تصویری

✔️خرید بدون واسطه و تنظیم قرارداد با مالک مجتمع
____________________________________________________
«« Ghasemian sales expert »»

✴️کارشناس فروش قاسمیان : نعمتی

داشتن اطلاعات واقعی و کامل برای خرید ملک حق شماست.

کافیست تماس بگیرید.