تائید
فروش مسکونیآپارتمان93متر*سه نبش*برندمعتبر*الهیه*سندآماده دریای نور

93متر*سه نبش*برندمعتبر*الهیه*سندآماده دریای نور

1 سال پیش در مشهد

متراژ
93
ساخت
1402
قیمت کل
3٬230٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬731٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
به نام ایزد دلها

مسکن مجلل ☀️☀️☀️☀️
رحمانیه 5 ☀️☀️☀️☀️

☀️همکاری نداریم تحت هیچ عنوان ☀️

☀️از آرامش بازار نهایت استفاده را ببرید☀️
☀️از ابتدا تا انتها درکنار شما هستیم☀️
☀️مجلل ترین ها از آن شماست
☀️معاوضه واحد کوچک با واحد بزرگ در منطقه الهیه
☀️متریال اروپایی
☀️روف اختصاصی
☀️دارای استاندارد های 2023اروپا

مهندس عیدی.

پاسخگویی به صورت 24ساعته حتی ایام تعطیل