تائید
فروش مسکونیآپارتمان93متر شخصی ساز غرق نور خوش نقشه سند اماده

93متر شخصی ساز غرق نور خوش نقشه سند اماده

2 هفته پیش در بلوار ۱۵ خرداد

متراژ
93
ساخت
1399
قیمت کل
‏7,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,408,000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
93متر شخصی ساز
غرق نور
خوش نقشه
سند اماده
2نبش
فول امکانات
لوکیشن درجه یک