تائید
فروش مسکونیآپارتمان93متر فول انتهای هاشمیه

93متر فول انتهای هاشمیه

2 سال پیش در مشهد

متراژ
93
ساخت
1393
قیمت کل
2٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬419٬000 تومان
طبقه
2
✅شرایط ویژه فروش»2/550م نقد+400م در صورت کسر وجه نقد و تمایل شما رهن داده میشود=2/950 میلیارد

طبقه دوم
نورگیر عالی
رو به شهر
داخلی فوق العاده شیک
بازسازی شده کامل
دارای دولاین آسانسور فعال و نگهبانی24 ساعته
پارکینگ کاملا اختصاصی و قید شده در سند
سند ششدانگ آماده اخذ وام
فروش زیر فی منطقه
تخلیه-بازدید آزاد