تائید
فروش مسکونیآپارتمان93متر/فول/سازه برند/مدرن/سنبل

93متر/فول/سازه برند/مدرن/سنبل

2 سال پیش در کرج

متراژ
93
ساخت
1400
قیمت کل
2٬635٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬333٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
با درود فراوان

93متردوخوابه فول امکانات فول تجهیزات

پارکینگ سندی،آسانسور،انباری،بالکن

کابینت ممبران،گاز رومیزی،هود،شیرالات برند

خوش نقشه بدون پرتی با قابلیت هر نوع دیزاین

نما مشاعات درجه یک متریال فراتر از سطح منطقه

در بهترین لوکشین منطقه حسابی شمالی کوچه سنبل

سند تک برگ آزاد با قابلیت وام

مالک ساکن تخلیه توافقی (قابلیت 450رهن کامل)

جهت اطلاعات تکمیلی تماس حاصل فرمایید

آدرس دفتر مارلیک خیابان دکتر حسابی شمالی مابین مریم و مینای غربی املاک عرشیا پلاک27 با مدیریت کریمی