تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه93متر مغازه بر اصلی مجیدیه با ملکیت و سرقفلی

93متر مغازه بر اصلی مجیدیه با ملکیت و سرقفلی

22 ساعت پیش در مجیدیه

متراژ
93
ساخت
1371
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏49,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏536,559,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
93 متر مغازه تجاری با پایان کار با ملکیت و سرقفلی
بر اصلی 20متری مجیدیه ( استاد حسن بنا جنوبی )
با پایان کار و مدارک تکمیل
فروشنده واقعی زیروقیمت به دلیل نیاز مالی
با موقعیت و لوکیشن بسیار عالی یکی از شلوغ ترین و پر رفت و آمدترین نقاط منطقه
مناسب برای تمامی مشاغل
تابلو خور فوق العاده
دارای سرویس بهداشتی آب و گاز و برق 3فاز مجزا
ارتفاع دیوارها تا سقف چهار متر
انتهای مغازه یک حیات خلوت 12متری اختصاصی مجزا