تائید
فروش مسکونیآپارتمان93متر کم سن کم واحد ( سرمایه گذاری مطمئن )

93متر کم سن کم واحد ( سرمایه گذاری مطمئن )

1 سال پیش در تهران

متراژ
93
ساخت
1390
قیمت کل
9٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
104٬838٬000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
92،5 متر // 2خواب

فقط پرداختی نقد مد نظر مالک

واحد حدود 500 میلیون بازسازی شده

احتراما یک درصد کمیسیون املاک میباشد

کارگذار رسمی امور پلکی منطقه 5 و 2
احسان کریمی