تائید
فروش مسکونیآپارتمان94 متر/سند آماده/تاپ لوکیشن/بلوار شهرداری/کمالشهر

94 متر/سند آماده/تاپ لوکیشن/بلوار شهرداری/کمالشهر

1 روز پیش در کمال‌شهر

متراژ
94
ساخت
1401
قیمت کل
‏5,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,914,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
«املاک مان»

با سلام

مشخصات ملک:
94 متر/سند دار/طبقه دوم/دوخوابه/نما رومی/خوش نقشه/بدون پرتی/دارای سیستم اعلان و اطفای حریق آتش نشانی/درب ضد سرقت/دارای پکیج و رادیاتور/دارای کولر گازی/دارای کابینت ام دی اف/دارای شیر آلات اهرمی/دارای پارکینگ دو سندی

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید لطفا تماس بگیرید

«املاک مان »

با تشکر صدقی