تائید
فروش مسکونیآپارتمان94متر 2خ/استخر دار/قریشی شمالی/اهوراملک

94متر 2خ/استخر دار/قریشی شمالی/اهوراملک

1 سال پیش در فردیس

متراژ
94
ساخت
1403
قیمت کل
5٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
12
✨️بهترین برای بهترینها✨
رویای خود را با ما معماری کنید

✅️94 متر / 2 خواب
✅️دوربین مداربسته

کد فایل: B7-27

جهت بازدید و خرید و اطلاع از فایل های مشابه تماس بگیرید.

کارشناس :خانم مهندس صابری

✨گروه مهندسین و مشاورین اهوراملک✨

آدرس دفتر:کانال شرقی-نبش ١٦دستگاه-اهورا ملک
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

خانم مهندس کولیوند

آژانس املاک اهوراملک بورس آپارتمان ویلایی تهاتر

خرید ایمن فروش راحت/صداقت افتخار ما*رقابت ابتکار ما