تائید
فروش مسکونیآپارتمان94متر/سازه ای مدرن/سند تک برگ/دریاچه کوهک

94متر/سازه ای مدرن/سند تک برگ/دریاچه کوهک

11 ماه پیش در دریاچه شهدای خلیج فارس

متراژ
94
ساخت
1404
قیمت کل
5٬640٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬000٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
7
تعداد کل طبقات
12
⚠️شرایطی فوق العاده با اقساطی بلند مدت⚠️

❌️خرید مستقیم از سازنده بدون دریافت کمیسیون❌️
✅️ سند تک برگ✅️
❗️⚜️تهاتر با ملک شما انجام میشود⚜️❗️

⭕برج باغ با امکانات هتلینگ و فول مشاعات
●لابی مجلل و لابی من و لابی وومن
●تیم سیکوریتی و تاسیسات 24 ساعته
●باشگاه بدنسازی و بیلیارد
●مهد کودک
●کافه و سینما
●و امکانات فوق العاده دیگر ....

☑️برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
❗️⚜️مدیر فروش مهندس خانم محمودی⚜️❗️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

دفتر فروش برج باغ های لوکس غرب تهران

آژانس املاک دفتر فروش مرکزی سازنده آقای قربانی