تائید
فروش مسکونیآپارتمان94متر/شاخه اصلی وحدت/غربیها/ساختمان دوکله

94متر/شاخه اصلی وحدت/غربیها/ساختمان دوکله

2 سال پیش در کرج

متراژ
94
ساخت
1400
قیمت کل
3٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬893٬000 تومان
طبقه
2
. ⚜️⚜️⚜️املاک اسپرلوس⚜️⚜️⚜️

. ⭕خریدوفروش رهن واجاره مشارکت در ساخت⭕
. ⭕با ما نگران خرید و فروش ملک خود نباشید⭕
. ⭕⭕بهترین فرصت برای خانه دار شدن⭕⭕

. ❗در رهن مستاجر به مبلغ 500میلیون تومان❗

. ❗واقع در اصلی شهرک وحدت غربی ها ❗

. ❗قابلیت دریافت وام مبلغ 800میلیون تومان ❗

✅94متری 2خواب✅ ✅سند تکبرگ ✅

✅ آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، بالکن
✅واقع در خیابان اصلی شهرک وحدت
✅کابینت ممبران سفید درجه یک
✅نورگیر فوق العاده عالی
✅تخلیه مستاجر برج مرداد میباشد
✅در حد نوساز
✅کلا 8واحدی

فایل های مشابه موجود است
مشاور ملکی شما خلج