تائید
فروش مسکونیآپارتمان94متر شیک واقع در مجتمع گلپارک ولیعصر/توانیر

94متر شیک واقع در مجتمع گلپارک ولیعصر/توانیر

1 سال پیش در تبریز

متراژ
94
ساخت
1374
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬234٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜ املاک یوردوم ⚜

⭕ کد آگهی 1353

   ↩  آپارتمان  94   متر

*️**️**️**️**️**️**️**️**️**️**️*

      شعبه 1: یاغچیان خیابان نور جنب بوستان نور