تائید
فروش مسکونیآپارتمان94متر/ فول امکانات/الماس منطقه/نوساز

94متر/ فول امکانات/الماس منطقه/نوساز

2 سال پیش در تهران

متراژ
94
ساخت
1402
قیمت کل
7٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
78٬723٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
〽️94متر
〽️دوخواب

⚜️فول امکانات⚜️

❌️پارکینگ باکس اختصاصی
❌️آسانسور 6نفره کره ای
❌️انباری
❌️تراس کاربردی

✔️غرق نور
✔️تاپ لوکیشن
✔️سالن مربع مناسب هر دیزایینی
✔️خوش نقشه
✔️مشابه 100متری
✔️گذر پهن
✔️محل امن و ارام
✔️دسترسی محلی عالی

بااولین بازدید صاحب خانه لاکچری درمنطقه 10 شوید

⬅️قابلیت رهن کامل تا 800م
⬅️قابلیت اخذ وام بانک مسکن960م

〽️سند اماده
〽️اماده انتقال
〽️تخلیه اماده سکونت

⭕️قیمت کل با پارکینگ 7/600
نگران تخفیف نباشید

✅️کارشناس خانم معصومی