تائید
فروش مسکونیآپارتمان94متر نوساز کلید اول گوهران

94متر نوساز کلید اول گوهران

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
94
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
11٬820٬000 تومان
طبقه
2
باسلام

سازه ای منحصر بفرد

مناسب افردا سخت پسند

2بر کاملا سنگ عباس اباد ممتاز درجه1

تمام متریال درجه 1استفاده شده است

سند تک برگ اماده انتقال وبا قابلیت گرفتن وام مسکن

خام

ساخت 1403

قیمت متری 53

پارکینگ 300میلیون