تائید
فروش مسکونیآپارتمان94متر نوساز کلید نخورده فول امکانات امیرآباد

94متر نوساز کلید نخورده فول امکانات امیرآباد

10 ماه پیش در فاطمی

متراژ
94
ساخت
1404
قیمت کل
17٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
184٬042٬000 تومان
تعداد کل طبقات
5
94متر نوساز کلید نخورده فول امکانات

خوش نقشه و نورگیر عالی

بهترین لوکیشن و دسترسی

پارکینگ سندی / آسانسور / انباری / بالکن بزرگ و کاربردی / متریال درجه یک / یکخواب مستر

املاک سبز
مشاور ؛ جمالی فر