تائید
فروش مسکونیآپارتمان94متری امیرکبیر (کوچه برند امامت 9)خوش نقشه

94متری امیرکبیر (کوچه برند امامت 9)خوش نقشه

1 سال پیش در رودهن

متراژ
94
ساخت
1400
قیمت کل
4٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬404٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
☪️باسلام - سند تک برگ - پارکینگ - انباری-

☪️آسانسور - بدون دیوار مشترک- پذیرایی-

☪️پرده خور - آشپزخانه پرده خور - نور گیر -

☪️عالی - پذیرایی مربع قابل چیدمان خوب-

☪️راه پله ها تاسقف سنگ- مدیریت قوی-

☪️آنتن مرکزی - گذر 16متری بدون شیب-

☪️خوش نقشه - دسترسی ولوکیشن عالی-

☪️آسانسور 6 نفره تمام استیل-

☪️قابلیت رهن تا 600م -

☪️قابلیت برداشت وام تا 500م-

☪️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید-

☪️کارشناس ملکی شما آقای: آقازاده-

☪️املاک کوروش واقع در بلوار امیرکبیر-

☪️کاملترین فایلینگ منطقه یک رودهن-