تائید
فروش مسکونیآپارتمان95 متر 3 سال ساخت. سهروردی شمالی

95 متر 3 سال ساخت. سهروردی شمالی

1 سال پیش در تهران

متراژ
95
ساخت
1400
قیمت کل
13٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
144٬210٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
95 متر اپارتمان سهروردی شمالی

به قیمت رسیده

به درخواست مالک از گذاشتن عکس واحد معذوریم
واحد تخلیه
بازدید ازاد

مشاور شما احمدی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 75

آژانس مسکن 75، آژانس بهترینها