ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
دفتر کار، اتاق اداری و مطب
95 متر فلت موقعیت اداری لوکیشن فوق العاده
95 متر فلت موقعیت اداری لوکیشن فوق العاده
11 ماه پیش در جردن
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
95
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
22٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
232٬631٬000 تومان
طبقه
2
فروش انحصاری ***** زمان محدود
(( کلید در اختیار ))
جردن تاپ لوکیشن اداری
95 متر فلت + اتاق مدیریت مستر
خوش نقشه بدون فضای از دست رفته ( قابلیت پارتیشن بندی مناسب بر اساس نیاز شغلی شما …
لوکیشن فوق العاده دسترسی مناسب به شاه راه های اصلی و حمل ونقل عمومی ( مترو ، BRT ..
ساختمان کاملا اداری
مناسب شرکت های معتبر و تمامی مشاغل
مشخصات ملک:
پارکینگ باکس
اسانسور
انباری
لابی شیک و لابی من 24 ساعته
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور کسری
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت