تائید
فروش مسکونیآپارتمان95 متر واحد فروشی ، فول امکانات

95 متر واحد فروشی ، فول امکانات

1 سال پیش در اهواز

متراژ
95
ساخت
1395
قیمت کل
2٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬842٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️ گـوران خـالدی ⚜️

پارکینگ سندی ، آسانسور ، بالکن
کابینت درجه 1 ، هود و گاز صفحه ای
دلباز و مربع ، بسیار نورگیر
واحد جلو ، مجتمع خوش ساخت

موقعیت : خ شمخانی نزدیک گندمی

قابلیت رهن دادن تا 450 ملیون
قابلیت وام مسکن تا 850 ملیون