تائید
فروش مسکونیآپارتمان95 متری دونبش/کم واحد /شخصی ساز

95 متری دونبش/کم واحد /شخصی ساز

2 سال پیش در مشهد

متراژ
95
ساخت
1402
قیمت کل
3٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬368٬000 تومان
طبقه
4
باسلام خدمت همشهری های عزیز

مسکن پلاس

خرید و فروش فقط در 24 ساعت
____________________________
با سلام
95 متری
2خواب
10 واحدی
صفر
دونبش
تحویل
----------------------------------------------
مسکن پلاس
تخصصی ترین مجموع فروش آپارتمان
خریدار واحد شما به صورت نقدی

ارادتمند شما در امور سرمایه گذاری رستمی