تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر / 3خواب / ویو ابدی / پونک

95متر / 3خواب / ویو ابدی / پونک

1 سال پیش در تهران

متراژ
95
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
10٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
113٬157٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
●فروش تنها 3 خواب پونک با این قیمت !
.
■ 95 متر نقشه 110متری
■ فول بازسازی شده
■ دیزاین شده با متریال درجه یک
■ 3خواب ، هر 3خواب بزرگ
■ 2کله نور ، غرق نور
یاشار وثوقی