تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر آپارتمان /فرمانیه/

95متر آپارتمان /فرمانیه/

2 سال پیش در تهران

متراژ
95
ساخت
1393
قیمت کل
13٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
146٬315٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
‼️‼️قیمت تکرار نشدنی‼️ ‼️

✅95متر 2خواب
✅سالن بزرگ با نورگیر سرتاسری
✅پلان بی نظیر بدون کوچکترین پرتی
✅پارکینگ
✅انباری
✅آسانسور
✅کلا 3واحد
✅نما و مشاعات تمیز

❌❌سند تک برگ شخصی ❌❌

______________________________________________

برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از سایر فایل ها با توجه به سلیقه و بودجه خود کافیست با ما تماس بگیرید

مشاور شما گلستانی