تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر دو خواب /سازمان شمالی/دونبش/سالن پرده خور

95متر دو خواب /سازمان شمالی/دونبش/سالن پرده خور

2 سال پیش در تهران

متراژ
95
ساخت
1395
قیمت کل
11٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
116٬842٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
به نام خداوند متعال

زیر زیر قیمت منطقه
فایل شخصی املاک✅

امکان پارک دوماشین✅
سال ساخت واقعی✅

دو خواب✅

سالن پرده خور✅

ساختمان دو نبش و اتاق ها خطی رو به آفتاب✅

کابینت های بسیار زیاد و ای جی تی✅

کابینت های این واحد با کابینت های واحد 200متری برابری میکند✅

مشاعات و متریال فوق العاده لوکس ✅

شیر الات kwcو برند کابینت چوب و نقشه این واحد بدون یک سانت پرتی✅

در بهترین لوکیشن سازمان برنامه شمالی و بدون ضعف و بدون هیچ تجاری و ….✅

پلانی متفاوت و مناسب سخت پسندان✅

نورگیر فوق العاده هم آشپزخانه هم سالن و هم اتاق خواب ها نور زیاد دریافت میکنند✅

دارای لابی شیک و لوکس✅

فروشنده واقعی✅

فرصتی عالی برای خریدی ایده آل✅

بازدید=خرید✅

تمامی مدارک این واحد مورد رویت بنده قرارگرفته شده و بدون هیچ مشکلی میباشد✅

علی عزیزی هستم مشاور تخصصی منطقه✅

اولویت ما پول نیست و هدف رضایت شما عزیزان میباشد ✅

از. ابتدا تا تنها کار در کنار شما هستیم✅