تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر * سندآماده * بازسازی کامل * اول رحمانیه

95متر * سندآماده * بازسازی کامل * اول رحمانیه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
95
ساخت
1394
قیمت کل
2٬780٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬263٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⚜️ مسکن مجلل * رحمانیه5 ⚜️

☑️کلید موجود بازدید باهماهنگی بدون معطلی

●بامبلغ فقط و فقط 2/780میلیون صاحب این واحد آپارتمان در بهترین بلوک منطقه12 شوید ●

⬛کارشناس حقوقی و امین شما: رخشانی⬛     

 
    
■ اعتماد شما، اعتبار ماست ■