تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر شخصی ساز/الهیه//سنداماده

95متر شخصی ساز/الهیه//سنداماده

1 سال پیش در مشهد

متراژ
95
ساخت
1394
قیمت کل
2٬725٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬684٬000 تومان
طبقه
2
به نام خدا
✔️مجموعه شخصی ساز الهیه
▪️کلا 4طبقه/2واحدی
▫️بسیار تمیز و مرتب
▪️سرامیک
▫️کابینت های گلس
▪️پکیج و کولر
▫️پذیرایی نور گیر
✅سنداماده
⭐️مناسب عزیزانی که دنبال واحد با قیمت مناسب اما ارزنده میگردند