تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر فول تجهیزات سند تک برگ در فاز5

95متر فول تجهیزات سند تک برگ در فاز5

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
95
ساخت
1396
قیمت کل
3٬748٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬452٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
✔️مسکن مهاجر
✔️کارشناس فروش:احمدی

✅95 متر دو خواب
✅فول تجهیز
✅کابینت های گلاس ترک
✅کف لیمنت،سقف کناف با نورپردازی
✅دو خواب بزرگ
✅نقشه بی نظیر بدون حتی یک متر پرتی
✅کمد دیواری
✅کاشی و سرامیک سرویس حمام و دستشویی تعویض
✅شیرآلات برند
✅نورگیر از دو جهت غرب و شرق
✅بالکن 5 متری بدون مشرف
✅پارکینگ ،اسانسور،انباری
✅مالک ساکن
✅قابلیت رهن تا 500 میلیون
✅بدون یک ریال خرج آماده سکونت

برای هماهنگی بازدید و اطلاع از دیگر فایل های فروش تماس بگیرید.