تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر //لوکیشن کامرانیه

95متر //لوکیشن کامرانیه

1 سال پیش در تهران

متراژ
95
ساخت
1393
قیمت کل
24٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
256٬842٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
تعداد کل طبقات
5

✅بهترین سرمایه گزاری✅

✅95 خواب 2 مستر // بسیار شیک
✅نور مستقیم جنوب و غرب

✅سالن یکدست و دلباز با پنجره قدی
✅دارای 1 بالکن کاربردی

❗️بازدید = قرارداد