تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر / کلید نخورده / سند تک برگ

95متر / کلید نخورده / سند تک برگ

2 سال پیش در کرج

متراژ
95
ساخت
1401
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬684٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
❇️فروش آپارتمان 95متر ، دو خواب
❇️نوساز و کلیدنخورده ، نماز غربی

✨سازه ای خاص و مهندسی ساز مناسب برای مشکل پسندان✨

امکانات:
✅پارکینگ / انباری / تراس / آسانسور هوشمند
✅سند تک برگ آماده انتقال
✅سالن خوش نقشه و بدون پرتی
✅دو اتاق خواب استاندارد و دارای کمد دیواری
✅ساختمان شمالی و واحد جنوبی
✅میزبان آفتاب
✅دسترسی محلی فوق العاده
✅بدون نقص و پرتی

✔️5طبقه3 واحدی
✔️مشاعات سنگ درجه یک
✔️لابی شیک و مجلل
✔️خاص ترین نما در منطقه
✔️سازه برند در منطقه

⭐ساختمان لوکس و مدرن و مجلل مناسب برای سخت پسندان⭐

✨سازنده فروشنده واقعی
✨قیمت شکسته شده و به روز می باشد
✨تخفیف مناسب فقط پای معامله
✨فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری و سکونت

⭐موردهای مشابه متناسب با بودجه و سلیقه ی شما موجود می باشد⭐

⭐ آسایش و رفاه را با ما تجربه کنید ⭐

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید با ما تماس بگیرید ؛
کارشناس منطقه:
خشایار

✨ گروه مشاورین املاک بیستون✨
آدرس دفتر:
مهرشهر ، ساماندهی ، نماز غربی ، تقاطع عرفان ، گروه مشاورین املاک بیستون