تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر/کلیدنخورده/تکواحدی/فول امکانات

95متر/کلیدنخورده/تکواحدی/فول امکانات

2 سال پیش در تهران

متراژ
95
ساخت
1402
قیمت کل
6٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
73٬157٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
املاک بزرگ سام

95متر
2خواب
4طبقه(تکواحدی)
طبقه 4

مشاور منطقه: عیسوند
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

جناب عیسوند شعبه استادمعین

آژانس املاک املاک بزرگ امیران شعبه مرکزی

خرید و فروش نهایت 72 ساعت