تائید
فروش مسکونیآپارتمان95مترشهرک سپهر/ روبه آفتاب/تراس بزرگ/لابی/سرایداری

95مترشهرک سپهر/ روبه آفتاب/تراس بزرگ/لابی/سرایداری

1 سال پیش در کرج

متراژ
95
ساخت
1394
قیمت کل
4٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬263٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
++ فروش فوری ++

قابلیت رهن تا 500 م
دریافت وام تا 800 م (بدون دردسر)

-- لابی و ورودی مجلل / سرایداری 24ساعته --

گوهردشت - شهرک سپهر

ویژگی ها:
سند تک برگ
طبقه: 2
امکانات: لابی و سرایداری 24 ساعته
تراس: بزرگ و دلباز

این واحد دارای تمامی امکانات رفاهی بوده و برای کسانی که به دنبال یک محیط آرام و مدرن هستند، گزینه ای عالی به شمار می آید.

جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید