تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متری/نوسازکلیدنخورده/دانش

95متری/نوسازکلیدنخورده/دانش

1 سال پیش در دورود

متراژ
95
ساخت
1403
قیمت کل
1٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬421٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
مشاور و کارشناس شما: محمد حیدرزاده
آدرس دفتر ما: بلوار نود متری جنب خیابان فرهنگ