تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متری/پشت اداره آب/کلید اول

95متری/پشت اداره آب/کلید اول

1 سال پیش در دورود

متراژ
95
ساخت
1403
قیمت کل
1٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬526٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
7
با سلام احترام

سازه ای متفاوت از سازنده ای به نام در منطقه
سازه زیبا پسندان
در بهترین لوکیشن شهر صاحب خانه شوید
نقشه مهندسی و بروز
______________________________________
✅پذیرایی 40متر غرق در نور بدون مشرف
✅آشپزخانه 12متری جا نمای لباس شویی ماشین ظرف شویی .
✅2خواب 12و9متری
✅نمای بسیار شکیل
✅پارکینگ بدون مزاحم
✅دسترسی به مراکز خرید،مدارس،بیمارستان،ایستگاه تاکسی فوری..
✅اولین بازیدید=خرید
✅بازدیدبا هماهنگی
✅لطفاً جهت هماهنگی بازدید باما تماس بگیرید
دپارتمان تخصصی املاک جاکار

مشاور آقای هداوند