تائید
فروش مسکونیآپارتمان96 متر/ جهانپناه (بهداری)، انتخاب سال 1403

96 متر/ جهانپناه (بهداری)، انتخاب سال 1403

1 سال پیش در اراک

متراژ
96
ساخت
1393
قیمت کل
41٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
435٬416٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
⭐️خانه ی رویایی خود را از ما بخواهید⭐️

⚡️قیمت استثنایی⚡️

❎فروش فوری❎

❎ 8 طبقه 4 واحدی، مورد فروش طبقه دوم

❎دارای دو عدد کولر گازی اینوتر دار

⭕دارای دو اتاق خواب به همراه کمد دیواری و پنجره با نور عالی

❎1 پارکینگ سندی مسقف

⭕1 انباری سندی بزرگ و طبقه بندی شده

❎سند تک برگ شخصی و آماده انتقال

☀ زیر قیمت منطقه ✔

⭕دسترسی به مراکز خرید و خیابان های اصلی شهر

❎خیابان دنج و بدون سرو صدا

⭕ سرشار از انرژی و حس خوب زندگی

❎برای دیدن این واحد و واحد های مشابه تماس بگیرید

⚜️آدرس ما: انتهای خیابان ملک
⚜️با مدیریت: جناب آقای رضا قهیه ای

⚜️مشاور شما جهت خرید واحدی ارزنده: شهرزاد غفاری

✅ما اینجا هستیم تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید
====
بازدید از این فایل فقط در ساعت 4 تا 9 عصر امکان پذیر می باشد
====
✅ما را در اینستاگرام دنبال کنید
@amlakaraak
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه مشاورین دپارتمان آراک

پاک باشیم و خدمتگزار

ثبت امتیاز برای آگهی