تائید
فروش مسکونیآپارتمان96 متر دو خواب رو به کوچه

96 متر دو خواب رو به کوچه

1 سال پیش در تهران

متراژ
96
ساخت
1385
قیمت کل
12٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
134٬375٬000 تومان
طبقه
3
بالکن
دارد
سند
تک برگ
✅واحد عالی در لوکیشن دنج گیشا

✔️ 96 متر
✔️ دو خواب
✔️ طبقه ی سوم
✔️ 5 طبقه

✔️ واحد بسیار خوش نقشه و خوش نور رو به کوچه و بدون پرتی
✔️ پذیرایی پرده خور و بزرگ مناسب هر نوع چیدمان

✔️ اتاق خواب های استاندارد دارای کمد دیواری

✅ تمام فضاها دارای پنجره

✅ دارای پارکینگ و انباری و آسانسور و بالکن

✅ سند تکبرگ

✔️ مالک فروشنده واقعی

✔️  یکی از بهترین واحدهای منطقه با بهترین لوکیشن