تائید
فروش مسکونیآپارتمان96 متر/دو خواب/پارکینگغیر مزاحم/چسب مترو بریانک

96 متر/دو خواب/پارکینگغیر مزاحم/چسب مترو بریانک

1 سال پیش در تهران

متراژ
96
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬479٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅هلدینگ بزرگ سام ✅

⚡96متر ..4طبقه 1 واحدی ..طبقه 1⚡

❌امکانات ❌
پارکینگ سندی غیر مزاحم
انباری
بالکن
نقشه قابل چیدمان
دو نبش
__________________________________________
✅واحد توی این رنج قیمت مشابه ندارد ✅

قیمت :4/750
پارکینگ جدا گانه محاسبه میشود
⭐️قابلیت 900میلیون رهن کامل بر عهده املاک ⭐️
⭐️قابلیت 1 م گرفتن وام مسکن بر عهده املاک ⭐️

______________________________
،کلید نزد املاک ،

کارشناس آقای صالحی