تائید
فروش مسکونیآپارتمان96 متر/ نوساز/فول امکانات/800 دستگاه

96 متر/ نوساز/فول امکانات/800 دستگاه

1 سال پیش در دورود

متراژ
96
ساخت
1403
قیمت کل
1٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬791٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️به نام خدای فراوانی⚜️
⚜️دپارتمان املاک ⚜️
_________________________
✅️فول امکانات
✅️تحویل برج 11
✅️سندتک برگ
✅️ 2 خوابه
مشاور و کارشناس شما: امیرحسین شعبانی
آدرس دفترما:بلوار90متری جنب خیابان فرهنگ
_________________________